Wieża w biegu

11 marca 2015

Drukuj artykuł
Kategoria:
Mysłowice na językach

Wystartowała IV Mysłowicka Liga Crossowa. W sobotni poranek po zimowej przerwie na tor motocrossowy na Laryszu zjechali miłośnicy biegania. Pogoda do biegania była dobra a słońce dawało przyjemny powiew wiosny. Nagrody dla dzieciaków sponsoruje również Szkoła Językowa Wieża Babel!

Wody i błota było pod dostatkiem. Jak zawsze zawody rozpoczęli najmłodsi dla których klubowicze przygotowali ich ulubioną trasę. Przywitanie, wystrzał i wystartowali. Brawa i głośny doping rodziców i kibiców sprawiały że maluchy pędziły do mety. Po biegu dla małych biegaczy były słodycze,owoce i wszyscy udali się na bieg główny.

Równo o 11:00 wystartowali uczestnicy biegu głównego. Crossowa trasa była trudna lecz doping kibiców dodawał sił na każdej górce i ostrym zbiegu. Na metę zawodnicy i zawodniczki wbiegali ostro umorusani ale zadowoleni. Dystans 5km najszybciej pokonał Smoleń Jarosław a wśród pań najszybsza okazała się nasza klubowa koleżanka Ewelina Aksamit. Gorący doping dostali zwłaszcza młodzi biegacze a największe brawa otrzymała Julka Seweryn która pokonała cały dystans.

Po biegu dla wszystkich uczestników' i kibiców były tradycyjnie drożdżówki,kawa,herbata i klubowa kiełbasa z ogniska. Cała biegowa impreza kolejny raz okazała się fajnym rodzinnym piknikiem co bardzo nasz cieszy.

Bieg II już 4 kwietnia w Wielkanocną sobotę na który zapraszamy całe rodziny. Mysłowicka Liga Crossowa to impreza dla wszystkich. Zbieramy punkty w kategoriach mężczyzn, kobiet, +55, krwiodawcy, młody aktywny, drużyna,dzieci.

Co najważniejsze to to że do Mysłowickiej Ligi Crossowej można dołączyć w dowolnym momencie i być sklasyfikowanym.

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice