Wieża Babel ze statusem PREMIUM

15 stycznia 2016

Drukuj artykuł
Kategoria:
Mysłowice na językach

Szkoła Językowa WIEŻA BABEL otrzymała prestiżowy status Partner Premium metody Teddy Eddie. Statusem może się pochwalić kilka szkół w Polsce. Wieża Babel była jedną z pierwszych w kraju szkół, która rozpoczęła nauczanie metodą Teddy Eddie. Dziś z powodzeniem prowadzimy zajęcia dla dzieci z Mysłowic i Sosnowca.

TEDDY EDDIE  to metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku   2 - 7 lat, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Dlatego też zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy, piosenki, bajki, słuchowiska, ilustracje i zabawki. Motywem przewodnim kursów opartych na metodzie jest Miś Eddie, który pewnego dnia wyskakuje z kolorowej skarpety, by wraz z dziećmi przeżyć mnóstwo przygód w bajkowym świecie języka angielskiego!

Więcej o metodzie Teddy Eddie na stronie: http://wieza-babel.pl/kursy/jezyk-angielski/teddy-eddie-and-his-sock-program-dla-dzieci-od-2-7-lat

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice