Teddy Eddie w Brzęczkowicach

25 września 2015

Drukuj artykuł
Kategoria:
Mysłowice na językach

Mieszkasz w Brzęczkowicach i zamierzasz wysłać swoje dziecko na kurs języka angielskiego? Teraz nadarza się świetna okazja, bo najlepszy kurs językowy od października startuje w Brzęczkowicach. Szkoła Podstawowa nr 13 to kolejna miejsce, gdzie dzieci uczą się i bawią z Misiem Teddy Eddie! Kurs dla dzieci w wieku 6, 7 i 8 lat.

Teddy Eddie to zajęcia pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka angielskiego, który jest uaktywniany poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy, piosenki, bajki, słuchowiska, ilustracje i zabawki. Przyjdź na zajęcia otwarte i przekonaj się o tym na własne oczy!

Kurs startuje w Brzęczkowicach w budynku Szkoły Podstawowej nr 13. Zajęcia będą odbywać się we wtorki i czwartki w godzinach 15:30-16:15.

Trzy mamy-anglistki, postanowiły stworzyć autorski program nauczania języka angielskiego dla dzieci. Z pasji do uczenia języków obcych, z szacunku dla dzieci, z braku interesującej pozycji na rynku spełniającej  ich oczekiwania. Tak powstał TEDDY EDDIE - licencjonowany program nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2-7 lat.

Wieża Babel była jedną z pierwszych szkół językowych w Polsce, która wprowadziła do nauczania program TEDDY EDDIE. Jego głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą.

Aby przekonać się o skuteczności kursu Teddy Eddie najlepiej wziąć udział w zajęciach otwartych. Odbywać się one będą w siedzibie Szkoły Językowej Wieża Babel, przy ulicy Sosnowieckiej 4.

Terminy zajęć otwartych: 2 i 9 października w godzinach 17 i 18:30. Zapisy na zajęcia otwarte wyłącznie telefonicznie.

TELEFON DO REJESTRACJI W ZAJĘCIACH: 502 570 224 LUB 32 223 81 53
ADRES ZAJĘĆ OTWARTYCH: MYSŁOWICE, UL. SOSNOWIECKA 4

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice