Savvy Ed - nowa metoda nauczania już w Wieży Babel

07 października 2016

Drukuj artykuł
Kategoria:
Mysłowice na językach

Rodzice często pytają: nasze dzieciaki kończą w wieku 7 lat kurs Teddy Eddie, co dalej? Odpowiedzią jest Savvy Ed - licencjonowana metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 7-10 lat. Kurs dostępny jest już w Wieży Babel. Niedawno wróciliśmy z ogólnopolskiego szkolenia. Zachęcamy do zapisywania Państwa dzieci na ten doskonały kurs.

Dla kogo jest Savvy Ed?
Dla dzieci, które kontynuują naukę języka angielskiego po mocnym programie przedszkolnym, np. Teddy Eddie, w szkołach językowych lub prywatnych szkołach podstawowych.

Jakie poziomy obejmuje Savvy Ed?
W metodzie są trzy poziomy koncentrujące się na określonych obszarach:

        POZIOM 1: komunikacja + CZYTANIE
        POZIOM 2: komunikacja + PISANIE
        POZIOM 3: integracja wszystkich sprawności językowych  + POPRAWNOŚĆ GRAMATYCZNA

Jaki materiał językowy obejmuje Savvy Ed?
Materiał  nauczania obejmuje poziomy A0-A2 (wg Rady Europy) i jest kompatybilny z egzaminami  Cambridge English: Young Learners  -  Starters, Movers oraz Flyers.

Co sprawia, że Savvy Ed jest skuteczny?
Savvy Ed ma wiele unikatowych i innowacyjnych elementów, które ułożone w systemową całość znacznie podnoszą efektywność nauki. Oto kilka z nich:

EFEKT KULI ŚNIEGOWEJ
czyli "stopniowe narastanie"  w zadaniach, powtórkach i  w ułożeniu materiału językowego

KOMPAKTOWOŚĆ I KOMPLETNOŚĆ
Savvy Ed to nie tylko podręcznik, to cała filozofia nauczania z wszelkimi potrzebnymi elementami zarówno w sensie materiału nauczania jak i samych pomocy naukowych. Zadbaliśmy przy tym o perspektywy wszystkich zainteresowanych stron: ucznia, rodzica, nauczyciela i dyrektora szkoły

SYSTEMY MOTYWACJE
zostały wkomponowane w metodę - nie da się ich ominąć! Podczas lekcji wykorzystywane są elementy GRYWALIZACJI (np. dzieci zbierają grudki złota, aby zbudować swoje Złote Królestwo. Savvy Ed, przesyła dzieciom listy z całego świata, motywując i nagradzając aktywność i zaangażowanie. System zaliczeń wykorzystuje elementy OCENIANIA KSZTAŁTUJĄCEGO. Wszystko po to, aby wspierać rozwój i talenty młodych kursantów.

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice