Rodzicu! Poznaj najlepszy kurs języka angielskiego dla Twojego dziecka

05 stycznia 2015

Drukuj artykuł
Kategoria:
Mysłowice na językach

Już wkrótce nadarzy się kolejna okazja do tego, aby na własne oczy przekonać się jak nauka połączona z doskonała zabawą sprawia, że Twoje dziecko polubi i rozpocznie przygodę z językiem angielskim. Zapraszamy na styczniowe Zajęcia Otwarte z kursem Teddy Eddie! Sprawdź terminy i już dziś zapisz się na zajęcia.

Czym są programy Teddy Eddie i Rockets?
Teddy Eddie to najbardziej efektywny program nauczania dla dzieci w wieku od 2 do 7 lat. Zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który jest uaktywniany poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy, piosenki, bajki, słuchowiska, ilustracje i zabawki.

Dla starszych dzieci w wieku 7 – 10 lat został stworzony program Rockets. Jest on naturalną kontynuacją programu Teddy Eddie i zapewnia dalszy rozwój językowy dzieci. Wykorzystuje sprawdzone systemy z programu dla dzieci przedszkolnych i wprowadza nowe, ciekawe elementy dopasowane do wieku i rosnących umiejętności uczestników kursu. To połączenie komunikacji z nauką pisania.

O wartości obu programów najlepiej przekonać się na własne oczy, dlatego już dziś zapraszamy na bezpłatne zajęcia otwarte dla rodziców:

  • Harmonogram Zajęć Otwartych Program Rockets (dla dzieci w wieku 9 lat, 3 klasa) - 12 stycznia, godzina 19:00
  • Harmonogram Lekcji Otwartych Teddy Eddie - 14 stycznia, godzina 18:00

Telefon kontaktowy: 32 223 81 53 lub 502 570 224

Opinie rodziców:
- Dzięki uczestnictwu w kursie Teddy Eddie synowie moi „pokochali” język angielski. Bardzo ciekawa forma prowadzenia zajęć, która sprawia, że dzieci chętnie uczestniczą w lekcjach. Wykwalifikowani lektorzy, którzy na bieżąco informują o postępach dzieci, jak również o przerobionym materiale. Maluchy świetnie sobie radzą, są zadowolone i z chęcią chodzą na kurs, a efekty są zauważalne. Szczerze polecam. Dla dzieci nie ma innej lepszej szkoły niż ta - mówi Pani Celestyna, mama  7. letniego Maksia  oraz 5. letniego Mateusza

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice