Ferie z Wieżą Babel dla Magdy z Ia

15 lutego 2016

Drukuj artykuł
Kategoria:
Mysłowice na językach

Mamy zwyciężczynię konkursu Ferie z Wieżą Babel. Na obóz zimowy z językiem angielskim wyjedzie Magda, uczennica pierwszej klasy gimnazjum w Zespole Szkół Sportowych na Piasku. Drugie miejsce przypadło w udziale Małgosi, która otrzymała bon do Empiku. Nagrody ufundowała Szkoła Językowa WIEŻA BABEL.

Zespół Szkół Sportowych i Szkoła Językowa Wieża Babel połączyły siły dla dzieciaków! Konkurs skierowany był do uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej oraz do uczniów klas I – III gimnazjum.

Celem konkursu była promocja wśród uczniów postawy aktywnej nauki języków obcych oraz zwiększanie motywacji do nauki. W konkursie przyznano tytuły LAUREATA i WYRÓŻNIONEGO. Laureatką została Magda, uczennica I klasy gimnazjum. Magda nie tylko może pochwalić się wzorowym zachowaniem, ale również bardzo dobrymi ocenami w nauce. Jak sama mówi - znajomość języków obcych pomaga w pracy i w wyjazdach zagranicznych.

Wyróżnienie przypadło w udziale Małgosi, uczennicy 6 klasy szkoły podstawowej. Małgosia otrzyma bon do Empiku w wysokości 100 zł.

Gratulujemy dzielnym dziewczynkom i życzymy dalszych sukcesów w nauce.

Na zdjęciu od lewej: Małgosia, Stella Bautista (dyrektor WB) i Magda.

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice