Zapraszamy do „Dolina Muminków"

12 kwietnia 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Miasto na luzie

Drodzy rodzice! Klub Malucha „Dolina Muminków ” powstaje, ponieważ wiemy jak ważne jest dla Was zapewnienie doskonałej opieki Waszym Dzieciom. Nasz klub mieści się w Mysłowicach w dzielnicy Wesoła. Jesteśmy pierwszą tego typu placówką w okolicy - tak o nowo powstałym miejscu dla Naszych pociech mówią założyciele placówki.

"Dolina Muminków" znajduje się w okolicy, do której łatwo można dojechać z każdego miejsca w Mysłowicach, niedaleko przystanku autobusowego.

Dla podopiecznych przygotowane jest i w pełni zaadaptowane do wymagań najmłodszych pomieszczenie o powierzchni ponad 60m2. Klubik posiada własny ogródek, w którym powstaje piękny plac zabaw. Dzięki temu zawsze kiedy pogoda na to pozwoli, dzieci będą mogły spędzać czas bawiąc się w ogrodzie.

Bezpieczeństwo Waszych Dzieci jest Ich priorytetem, dlatego bardzo dokładnie sprawdzili każdy element wyposażenia, po to by mieć pewność, że wszystko jest miękkie, miłe, kolorowe i przytulne, ale przede wszystkim bezpieczne.

Jak dowiadujemy się ze strony "Doliny Muminków", Klub Malucha jest świetną alternatywą zarówno dla państwowego żłobka czy przedszkola, jak również dla prywatnej opiekunki.

Od lipca Klub będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30 – 16:30.

W Klubie będzie można zorganizować wiele imprez dla swoich pociech tj: Bal Urodzinowy, Dzień Dziecka, Andrzejki czy Mikołajki. - W mini żłobku dzieci będą pod doskonałą opieką, ponieważ dla naszych opiekunek opieka nad najmłodszymi jest prawdziwą pasją. Po prostu kochają to, co robią - czytamy na stronie FB.

"Dolina Muminków" powstaje przy udziale środków z programu Maluch+ co spowoduje zmniejszenie opłat za pobyt. Rekrutacja oraz dalsze informacje już niedługo!

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice