XIX Janowski Festyn Rodzinny!

09 września 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Miasto na luzie

Już 14 września w dzielnicy Janów Miejski-Ćmok odbędzie się XIX Janowski Festyn Rodzinny promujący zdrowy tryb życia i walkę z uzależnieniami „Na trzeźwo”. Na wydarzenie zaprasza Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP i św. Maksymiliana Kolbe, Prezydent Miasta Dariusz Wójtowicz oraz Rada Dzielnicy Janów Miejski – Ćmok przy współpracy m.in. z UM Mysłowice, Mysłowickim Ośrodkiem Kultury, MOSiR Mysłowice i PSP Mysłowice.

Jednym z wydarzeń towarzyszących będzie mecz Reprezentacji Urzędu Miasta z Reprezentacją Dzielnicy Janów Miejski-Ćmok. Ponadto w ramach festynu odbędzie się Rodzinny Rajd Rowerowy organizowany przez PTTK Mysłowice.

Na scenie będziemy mogli ogladać naszych przedszkolaków oraz dzieci ze szkoły. Przy okazji organizowane będą  zabawy sportowe oraz konkurs plastyczny a wszystko to  będzie można oglądać smakując pyszne ciasta oraz kiełbaski z grilla.

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice