Top Zoo: Okienko życia dla królików i gryzoni!

28 września 2018

Drukuj artykuł
Kategoria:
Miasto na luzie

Sklep zoologiczny TOP ZOO w Mysłowicach wraz z fundacją "Okienko życia dla królików i gryzoni" serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w akcji "Wrzuć grosika dla królika!". Wydarzenie odbędzie się w dniach 5-15 października 2018 roku w sklepie zoologicznym TOP ZOO w centrum handlowym Auchan Mysłowice przy ulicy Katowickiej 75.

W tych dniach będzie można wrzucić symboliczny grosik do fundacyjnej puszki, bądź zostawić dary dla naszych przyjaciół mniejszych. 

Co miesiąc pod skrzydłami fundacji przebywa około 70-ciu podopiecznych, które często są porzucone, przewlekle chore, niepełnosprawne i potrzebują naszej pomocy!

Fundacja najbardziej potrzebuje dobrej jakości karmy dla królików i gryzoni (Beaphar, VerseleLaga Complete oraz VerseleLaga Nature dla szczurów i chomików), ziółek, siana, pelletu, drewnianych domków, misek ceramicznych, poideł, podkładów higienicznych, strzykawek 2ml, ręczników kuchennych oraz octu.

Wszystkie dary będzie można zostawić w specjalnie przygotowanym do tego koszyku w naszym sklepie. Serdecznie zachęcamy do pomocy tym małym i puchatym kuleczkom!

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice