Szczególny Dzień Kobiet w mysłowickiej Trzynastce

16 marca 2018

Drukuj artykuł
Kategoria:
Miasto na luzie

W tym dniu, prócz tradycyjnych życzeń, odbył się kiermasz ciast i ciasteczek, 
z którego dochód przeznaczono na rehabilitację nauczycielki, pani pedagog, która przez wiele lat pracowała w szkole i pomagała uczniom. Udało się zebrać ponad 1700 zł! W imieniu pani Grażynki dziękujemy za prezent z okazji Dnia Kobiet!

"Gdzie Ci Mężczyźni…? W naszej szkole!


Dzień Kobiet 2018 – jak co roku 8 marca – był wyjątkowy. Przygotowywali się do niego zarówno chłopcy/panowie (co w tym roku im dać?), jak i dziewczyny/kobiety (co w tym roku dostaniemy?). Od rana korytarzami przemykali przedstawiciele płci męskiej z bukietami kwiatów, torbami ze słodyczami i czego tam jeszcze nie było… Panie otrzymały tego dnia życzenia, usłyszały gromkie Sto lat! , dostały róże, tulipany i goździki… 
 Ale tego dnia na pewno oryginalnie do święta podszedł Samorząd Uczniowski. Na kilka dni przed zaproponował składanie dedykacji oraz piosenek koleżankom i paniom ważnym w ich życiu szkolnym. Każdy chłopak miał okazję  wyrazić swoją sympatię poprzez zaśpiewanie piosenki lub odtworzenie jej dla Tej Jedynej czy Wyjątkowej. Podczas przerw odczytano życzenia i wysłuchano utworów. Było głośno i wesoło."

Mat. nadesłane

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice