Super Bohaterzy!

20 marca 2020

Drukuj artykuł
Kategoria:
Miasto na luzie

Zostań #SuperBohater - em! Zrzutka na materiały pierwszej potrzeby dla SOR i służb medycznych! Na FB powstała grupa wsparcia. Skrzyknęli się ludzie o wielkich sercach i utworzyli zrzutkę na materiały pierwszej potrzeby dla SOR i służb medycznych!

 

Grupa wsparcia #SuperBohater powstała z inicjatywy OOH magazine oraz branży reklamowej z myślą o tych wszystkich, którzy walczą z epidemią na pierwszej linii frontu, czyli o pracownikach SOR i służb medycznych.

- To oni walczą dla nas wszystkich. Wiemy, że brakuje na oddziałach wielu niezbędnych rzeczy. Chcemy zjednoczyć się i w obliczu zaistniałej sytuacji przygotować paczki tzw. „pierwszej potrzeby” rękawice jednorazowe, środki czystości (m.in mopy), suchy prowiant (kawa, herbata), kubki papierowe, naczynia jednorazowe, kubki termiczne, długopisy (używane jednorazowo w szpitalach zakaźnych) itp. Połączmy siły i pomóżmy lekarzom oraz całemu personelowi medycznemu! - mówi Robert Załupski z OOH magazine.

Dołączcie do grupy i pomagajcie! Pierwsze sety trafią na SOR jeszcze w tym tygodniu!

Link do grupy TUTAJ

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice