Spektakle online!

21 listopada 2020

Drukuj artykuł
Kategoria:
Miasto na luzie

Teatr Żelazny udostępnia na swoim kanale You Tube spektakle w wersji online. Niestety w dobie pandemii nie mają innego wyjścia. Teatr musi i chce utrzymać swoich pracowników, aktorów! Dlatego zachęcamy do subskrybowaniu Ich kanału, gdzie na bieżąco możecie śledzić Ich repertuar! 

Link dostępny Tutaj 

 

PCHŁA SZACHRAJKA - online TUTAJ

Dostępna tylko do 25.11.2020

O SPEKTAKLU:

„Pchła Szachrajka” to kolorowe widowisko dla najmłodszych widzów, w czasie którego, dzieci odbędą wspaniałą podróż z małą, krnąbrną i bardzo psotną Pchełką. Pomysłowa scenografia przenosi widzów do kolejnych miejsc, jakie odwiedza bohaterka. Muzyka lat 20-tych, barwna scenografia, wartka gra aktorska sprawiają, że widzowie się bawią fantastycznie. Odwiedzając kolejne miejsca, przemierza lądy i morza, by dostarczyć dzieciom wiele emocji, a także niezliczonych powodów do śmiechu. Barwne lalki i wesołe piosenki sprawią, że najmłodsi widzowie pokochają teatr i zapoznają się z najlepszą literaturą dziecięcą. Przedstawienie z interakcją z publicznością.

 

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice