"Porozmawiajmy o bezpieczeństwie- możesz mieć na nie wpływ"

09 listopada 2018

Drukuj artykuł
Kategoria:
Miasto na luzie

Zapraszamy zainteresowanych mieszkańców na debatę pn. "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ", która odbędzie się 15 listopada 2018r. o godzinie 18.00 w Szkole Podstawowej Sportowej przy ul. Gwarków 1. Debata będzie okazją do dyskusji nt. działań podejmowanych przez Policję, a także funkcjonowania "Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa" i aplikacji "Moja Komenda".

W dniu 15 listopada 2018r. o godzinie 18.00, w Szkole Podstawowej Sportowej przy ul. Gwarków 1 odbędzie się debata ewaluacyjna pn. "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ". Debata będzie okazją do dyskusji nt. podejmowanych działań prewencyjnych w dzielnicy Piasek i funkcjonowania narzędzi w postaci "Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa" i aplikacji "Moja Komenda".

Na pytania w sprawie debaty odpowiada dzielnicowy Rejonu 1 "Piasek" - sierż. szt. Paweł Pol tel. (32) 317-33-05, kom. 606-800-886.

Źródło: KMP Mysłowice

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice