"Mirek jesteśmy z Tobą"!

08 stycznia 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Miasto na luzie

"Mirek jesteśmy z Tobą"- pod takim hasłem trwa internetowa zbiórka pieniędzy dla mysłowickiego strażaka, który uległ nieszczęśliwemu wypadkowi. Obecnie jest w trakcie leczenia i rehabilitacji i na to potrzeba pieniędzy. Zbiórkę zorganizowali koledzy pana Mirka z OSP Dziećkowice. 

Pan Mirosław w wyniku wypadku potrzebuje długiego leczenia i rehabilitacji. Koledzy strażacy postanowili Mu pomóc i zorganizowali internetową zbiórkę. Każdy z Nas może ją wesprzeć klikając w link tutaj

Oprócz tej zbiórki organizują Charytatywny Turniej Piłki Nożnej "Gramy dla Piecyka", który odbędzie się w  najbliższą sobotę. Udział w Turnieju potwierdziły drużyny : MPWiK Mysłowice , Kosztowy , OSP Jaworzno , OSP Byczyna , OSP Jeleń , OSP Imielin , OSP Janów, OSP Kosztowny i OSP Dziećkowice.

Turniej odbędzie się w sobotę 12 stycznia o godzinie 8. 30 w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 4 przy ulicy PCK 209 b. Współorganizatorami turnieju są OSP Kosztowy i OSP Dziećkowice.

Serdecznie zapraszamy!

Foto: ITVM

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice