"Gorąca miska zupy"

11 stycznia 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Miasto na luzie

15 stycznia o godz. 11.00 na mysłowickim rynku rusza projekt pt. GORĄCA MISKA ZUPY S.I.L. Nasze Mysłowice. Inicjatorem wydarzenia jest Piotr Olszowski we współpracy z właścicielką Bistrao"Szarotka".

Chodzi o zapewnienie ciepłego posiłku osobom w trudnej sytuacji materialnej oraz bezdomnym. Zwróciliśmy się również z prośbą do Kancelarii Prezydenta Miasta Mysłowice o wsparcie i pomoc w przygotowaniu na rynku stanowiska do wydawania posiłków oraz poinformowanie MOPS-u i Straży Miejskiej, aby informację o projekcie rozpowszechniły wśród osób korzystających z pomocy MOPS-u i bezdomnych.

Mysłowickie firmy, organizacje pozarządowe oraz osoby fizyczne prosimy o wsparcie projektu. Od wielkości pozyskanych środków uzależniona jest ilość i częstotliwość wydawanych posiłków.

Datki można wpłacać na konto stowarzyszenia:

PKO BP 51 1020 2528 0000 0802 0461 2554

Prosimy również o kontakt wolontariuszy chętnych do wydawania i zanoszenia posiłków do domów osób niepełnosprawnych. Prosimy również zgłaszać osoby wymagające wsparcia.
Więcej informacji
nr tel: 606 198 906
mail: biuro@naszemyslowice.pl

Nadesłane

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice