Promocja Rodzicielstwa Zastępczego w Mysłowicach 2019!

20 sierpnia 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Miasto na luzie

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mysłowicach serdecznie zaprasza Państwa do udziału w kolejnym festynie mającym na celu promowanie rodzicielstwa zastępczego. Ta impreza wpisała się na stałe w katalog wrześniowych atrakcji w mieście. Festyn odbędzie się w dniu 07.09.2019 r. od godziny 15.00 na terenie Centralnego Muzeum Pożarnictwa.

W tegoroczną organizację imprezy włączyły się liczne instytucje miejskie oraz organizacje pozarządowe. Wśród atrakcji nie zabraknie malowania twarzy, licznych pokazów, będzie można też obejrzeć przedstawienie teatralne dla dzieci oraz potańczyć do muzyki z DJ-em.

Najmłodsi będą mogli poskakać na dmuchańcu a nieco starsi wziąć udział w zabawach sportowych. Uczestnicy festynu będą mogli skorzystać z bezpłatnego poczęstunku. Przygotujemy między innymi ciasto, watę cukrową, popcorn oraz napoje.

Centralne miejsce podczas imprezy będzie zajmować punkt informacyjny, w którym pracownicy Działu Rodzin będą opowiadać o tym, jak zostać rodzicem zastępczym.

Festyn został objęty Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Dariusza Wójtowicza.
Jak zwykle będzie wesoło i kolorowo. Niebawem więcej informacji.

Zapraszamy.

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice