Powracają akcje SIL!

18 września 2020

Drukuj artykuł
Kategoria:
Miasto na luzie

W związku ze zbliżającym się okresem jesienno-zimowym, 14 października o godz.17 w siedzibie OSK KAMA - Nauka Jazdy, odbędzie się inauguracja III sezonu projektu "Gorąca Miska Zupy" oraz "Szafa u Piotra " w ramach kompleksowego projektu "Pomoc u Piotra".

Przygotowanie projektu wymaga wcześniejszego ustalenia ilości osób, do których ma trafić pomoc, ( jednocześnie pamiętamy, że osoby korzystające z pomocy pozostają anonimowe) zakresu pomocy, formy przekazania pomocy i utworzenia sieci wolontariatu, przy czym dla osób w wieku od 13 do 18 roku życia wymagana jest zgoda opiekunów prawnych.

Tu można pobrać kartę zgłoszeniową wolontariusza http://naszemyslowice.pl/wolontariat/

Pomoc osobom wymagającym wsparcia będzie udzielana z zachowaniem najwyższych standardów ochrony osobistej .Czekamy na Wasze zgłoszenia osób wymagających wsparcia i wolontariuszy nadsyłane pocztą mailową: biuro@naszemyslowice.pl lub pod nr tel. +48726655420.

Zapraszamy do współpracy osoby indywidualne , organizacje pozarządowe, instytucje miejskie i s!kolne koła wolontariatu. Zasięg projektu jest ogolnomiejski zatem zapraszamy do współpracy Rady Dzielnic oraz MRS!

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie Stowarzyszenia TUTAJ

 

 

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice