Pomóż spełnić marzenie Naszego mistrza Radka!

06 grudnia 2018

Drukuj artykuł
Kategoria:
Miasto na luzie

Radosław Kwietniewski to znany wszystkim Mysłowiczanom sportowiec, który osiąga wielkie sukcesy w Armwrestlingu. Radek ma marzenie, chce zacząć jeździć na rowerze. Niestety Jego choroba nie pozwala Mu na to. Jednak pojawiła się szansa. 

Grupa przyjaciół Radka zorganizowała zbiórkę pieniędzy na portalu Zrzutka.pl, link znajdą Państwo na końcu artykułu. Po krótce przedstawię sylwetkę Mistrza Radka.

Jego historia jest niezwykła i wzruszająca. Kiedy był młodym chłopakiem uległ poważnemu wypadkowi. Był kilka miesięcy w śpiączce. Po szczęśliwym wybudzeniu stara się wrócić do życia, do formy. Nie poddał się tak łatwo. Wciąż ćwiczy i się rozwija. Robi to co kocha, czyli siłuje się na rękę. Ten rodzaj sportu to Armwrestling. 

Radek to uczuciowy, ciepły i wiecznie uśmiechnięty człowiek. Nie da się Go nie lubić. Każdy kto Go zna potwierdzi moje słowa. Zapraszam Was do przeczytania wywiadu jaki Radek udzielił Damianowi Zaorskiemu, autorowi bloga pod nazwą „Nastawienie jest wszystkim”. Wywiad znajdziecie tutaj.

Wierzę, ze wspólnymi siłami pomożemy spełnić marzenie Radosława i uzbieramy wymagalną kwotę na zakup trzykołowego rowera. 

 

 

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice