Pomoc dla podopiecznych MOPS w Mysłowicach!

13 maja 2020

Drukuj artykuł
Kategoria:
Miasto na luzie

Jak już wszyscy wiemy MYSŁOWICZANIE to ludzie o wielkich sercach. Wasza pomoc i wsparcie zawsze była nieoceniona, a seniorzy, osoby niepełnosprawne czy z problemem bezdomności w ostatnich czasach tego wsparcia doświadczyły najbardziej. Przekonujemy się o tym na każdym kroku. Tym razem dzięki i uprzejmości właścicielki SALONIKU PRASOWEGO pensjonariusze Dziennego Domu "Senior+" otrzymali prasę, gazetki, krzyżówki oraz książki - czytamy na stronie MOPS na FB!

Dary zostaną przekazane seniorom przez pracowników. Mamy nadzieję, że podarowane książki będą zalążkiem biblioteczki. z której będą mogli korzystać seniorzy oraz rezydenci Noclegowni. Dlatego apeluje do mieszkańców:

"Jeżeli mają Państwo biblioteczki, które nie mieszczą Waszych księgozbiorów, chcielibyście zrobić miejsce na nowe woluminy to podarujecie nam książki, a my stworzymy biblioteczkę, z której będą mogły skorzystać osoby objęte naszym wsparciem."

Oczywiście prosimy aby przekazywane książki były w dobrym stanie bo Wiemy, że wszyscy bibliofile dbają o swoje księgozbiory - Osoby chętne wspomóc naszą akcję dobrą książką prosimy o kontakt z Dziennym Domem „Senior+” w celu omówienia szczegółów.

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice