Paczka przetrwania dla Hospicjum Cordis!

23 maja 2020

Drukuj artykuł
Kategoria:
Miasto na luzie

To już kolejna akcja właścicieli i pracowników Braksa. Kochani! Nie jest dobrze… Właśnie dotarły do nas zatrważające informacje, że bliskie naszym sercom Hospicjum Cordis bardzo potrzebuje naszego wsparcia! Z uwagi na brak możliwości samodzielnego pozyskiwania pomocy oraz obostrzenia związane z zapewnieniem podopiecznym maksymalnego możliwego poziomu bezpieczeństwa placówce brakuje funduszy na codzienne utrzymanie się - czytamy na stronie Braksa na FB!

Jak doskonale wiecie, otrzymywane środki nie są i nigdy nie były wystarczające, aby zapewnić godne warunki pensjonariuszom, stąd liczne zbiórki i akcje.

Dziś Hospicjum Cordis nie może nawet samo prowadzić zbiórek. Dlatego zachęcamy do wsparcia placówki w naszej akcji PACZKA PRZETRWANIA DLA HOSPICJUM CORDIS.

W Bistro Braks przy ul. ks. N. Bończyka od dziś znajdziecie specjalnie przygotowany kosz, gdzie każdy może dorzucić choćby najmniejszy dar produktowy. Doskonale sprawdzą się produkty długoterminowe, jak:
- makaron
- ryż
- mąka
- cukier
- kawa
- herbata
- konserwy
- etc.

Jak tylko zbierzemy większą ilość produktów – dostarczymy je do Hospicjum! Liczy się więc czas, gdyż produktów brakuje już teraz! Ważnym jest, żeby transporty były rzadsze, a bardziej pokaźne – minimalizując ryzyko pracowników i podopiecznych ośrodka.

Akcja trwać będzie do odwołania!

Dziękujemy Państwu Anecie i Maciejowi za kolejną akcję. Macie wielkie serca!

 

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice