Nabór wniosków w ramach wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy ze środków Funduszy Pracy!

10 października 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Miasto na luzie

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach zaprasza pracodawców do składania wniosków w ramach wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy. Kwota refundacji to: 20.000,00 zł.

Pracodawco jeżeli:

- planujesz zatrudnić pracownika

- prowadzisz działalność gospodarczą co najmniej 6 miesięcy

- siedzibą prowadzonej działalności są Mysłowice lub posiadasz bądź tworzysz stanowisko pracy na terenie miasta

- w ostatnich 6 miesiącach nie zwolniłeś pracownika za wypowiedzeniem dokonanym przez pracodawcę 

- spełniasz pozostałe warunki znajdujące się w regulaminie w sprawie szczegółowych warunków i trybu dokonywania refundacji ze środków Funduszu Pracy kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dostępnego na stronie internmetowej myslowice.praca.gov.pl w zakładce Refundacja kosztów wyposażenia lub doposażenia kosztów stanowiska pracy 

Zapraszamy do złożenia wniosku o refundację na zakup sprzętów, urządzeń. maszyn potrzebnych do wykonywania pracy zatrudnionemu pracownikowi. 

Wnioski należy składać w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Mysłowicach w sekretariacie (pokój nr.1) w godzinach od 8.00 do 13.00 w dniu 21 pażdziernika br.

Tutejszy Urz ad posiada  srodki finansowe pozwalające na realizację 4 wniosków w ramach wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy.

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 32 - 223 - 16 - 09 lub w pokoju numer 15.

Mat. nadesłany

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice