Mysłowiczanka w ćwierćfinale Miss Polski 2020

27 listopada 2020

Drukuj artykuł
Kategoria:
Miasto na luzie

2 sierpnia Sylwia Holecka otrzymała tytuł II Wicemiss Śląska 2020, który umozliwił kontynuowanie przygody z konkursem i udział  w ogólnopolskiej edycji.

Już w sobote 28 listopada mysłowiczanka weźmie udział w ćwierćfinale Miss Polski 2020, na który wszystkie uczestniczki czekały z niecierpliwością. Ze względu na epidemię ten etap odbędzie się inaczej niż dotychczas.

- Tak naprawdę wzięłam udział w konkursie z ciekawości i za namową bliskich, którzy głęboko we mnie wierzyli. Jestem takiego przekonania, że lepiej żałować, że się coś zrobiło, niż żałować, że się czegoś nie zrobiło. Cztery miesiące temu, kiedy otrzymałam tytuł, zdałam sobie sprawę, że to dopiero początek pracy i przygody z konkursem Miss Polski – mówi Sylwia Holecka, II wicemiss Śląska.

Ćwierćfinał Miss Polski 2020 i Miss Polski Nastolatek 2020 początkowo miał się odbyć 25 października w Warszawie. Jednak ze względu na wprowadzenie czerwonej strefy w całym kraju oraz obowiązujące obostrzenia, casting został przełożony na 28 listopada. Zostanie też zrealizowany w zupełnie innej formie niż dotychczas. Półfinalistki zostaną bowiem wybrane na podstawie zdjęć.

Konkurs Miss Polski odbywa się etapowo. Pierwsze eliminacje organizowane są na poziomie regionalnym, następnie zwyciężczynie regionów, wicemiss i zaproszone panie biorą udział w ćwierćfinale, a następnie w półfinale. Wyłonione finalistki rozpoczynają zmagania o tytuł najpiękniejszej. O tym, czy Sylwia przejdzie do kolejnego etapu, dowiemy się już w przyszłym tygodniu. Teraz pozostaje nam trzymać kciuki za mysłowiczankę.

22-letnia Sylwia Holecka jest absolwentką pedagogiki o specjalizacji wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna. Na co dzień pracuje w zespole Dialogu i Współpracy z Jednostkami Kultury i Sportu mysłowickiego magistratu. Pasjonatka mody, stale pogłębia swoją wiedzę i warsztat w modowym świecie. Jest miłośniczką sportu, każdą wolną chwilę spędza, pracując nad swoją sylwetką i ćwicząc na siłowni.

Źródło: Materiał nadesłany

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice