Mysłowice – wspierajmy się lokalnie!

12 stycznia 2021

Drukuj artykuł
Kategoria:
Miasto na luzie

Mysłowicka Rada Biznesu działająca przy Prezydencie Miasta Mysłowice apeluje o wsparcie mysłowickiego biznesu w tym trudnym dla nas wszystkich okresie. Niejednokrotnie Mysłowiczanie pokazywali, że można na nich liczyć. Wierzymy, że i tym razem uda się przezwyciężyć ten kryzys wspólnie.

Zamiast korzystać z usług firm znajdujących się w miastach ościennych wspierajcie lokalnych przedsiębiorców!

Postarajcie się:
- zamówić obiad, zrobić drobne zakupy w sklepie osiedlowym czy na targowisku, kupić modne ubrania, skorzystać z usług krawca, zegarmistrza, fryzjera czy usług branży beauti. 
- Naprawić samochód czy wymienić opony a może zrealizować marzenie i zapisać się na kurs prawa jazdy. 
Pamiętajcie że większość mysłowickich przedsiębiorców to małe, rodzinne firmy które walczą o przeżycie i drobny gest pozwoli im przetrwać na rynku.

Przedsiębiorców natomiast zachęcamy do wzięcia udziału w akcji promocyjnej zapoczątkowanej przez Mysłowicką Radę Biznesu, każdy kto prowadzi firmę w Mysłowicach może zachęcić mysłowiczan do skorzystania z jego usług publikując logo, krótki opis branży i oferowanych usług/produktów oraz dane kontaktowe w komentarzu do tego posta.

W przyszłości chcielibyśmy też prezentować sylwetki mysłowickich Przedsiębiorców na łamach fanpage "Mysłowice dla Biznesu".
Czy jesteście Państwo zainteresowani taką formą promocji?
Jeśli tak wyślijcie krótki opis swojej firmy z logo na adres: m.podsiadlo@um.myslowice.pl

Mat. nadesłany! 

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice