„Mysłowice - Czyste Miasto”- Finał!

05 maja 2021

Drukuj artykuł
Kategoria:
Miasto na luzie

Zakład Oczyszczania Miasta Mysłowice zaprasza wszystkich chętnych mieszkańców na finał akcji „Mysłowice - Czyste Miasto”.

Mija trzecia edycja naszej ekologicznej inicjatywy i powoli chyba wszyscy możemy mówić o tradycji sprzątania w naszym mieście - mówi Prezes ZOMM Marcin Podsiadło.

Tegoroczny finał odbędzie się 8 maja o godz. 12.00 na Górce Słupeckiej. Zakład Oczyszczania Miasta przewidział wiele atrakcji, ciepły posiłek, gry i zabawy dla dzieci oraz zachęca do nietypowej rywalizacji. 

-  Która drużyna wykaże się silnym zaangażowaniem i zbierze  najwiecej śmieci? Zwycięzcy nie pozostaną anonimowi, a dodatkowo wrócą do swoich domów z nagrodami - dodaje Pan Prezes Podsiadło Będzie Nam bardzo miło razem zbierać śmieci i podyskutować o poprawie czystości w mieście i regionie. Obiecuję, że rękawiczek i worków nie zabraknie, a Państwo jeśli mają takie możliwości to poprosimy o ładną pogodę.

Naszej redakcji udało się załatwić wspaniałą pogodę, więc nie pozostaje nam nic innego, jak napisać - do zobaczenia na Górce Słupeckiej!

Foto: archiwum.

 

 

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice