Letnie warsztaty aktorskie dla młodzieży!

04 sierpnia 2020

Drukuj artykuł
Kategoria:
Miasto na luzie

Czy Twoje dziecko ma talent aktorski? Uwielbia stać na scenie? A może marzy o tym, ale brakuje mu odwagi? Te warsztaty są dla każdego, kogo pociąga teatr, chciałby rozwinąć swoje umiejętności i sprawdzić się jako aktor!

Półkolonie aktorskie w Teatrze Żelaznym

 

Grupy wiekowe

- 10-14 lat

-  15-18 lat


TERMINY

- 17-21 sierpnia

-   24-28 sierpnia

CENA: 500 zł/os. - w cenie świeże soki i owoce i warzywa!

L I M I T   M I E J S C!!!

CZEGO UCZYMY?


ZAJĘCIA AKTORSKIE

Aktorstwo to świetna forma nauki zarówno dla tych, którzy uwielbiają być w centrum uwagi, jak i tych, którzy skrywają swoje emocje. Pobudzenie wyobraźni i właściwie dobrane formy ekspresji pozytywnie wpływają na samopoczucie i rozwój młodego artysty. Zajęcia teatralne umożliwiają nie tylko rozwinięcie umiejętności aktorskich ale również i rozwój osobisty. Zamiłowanie do sztuki kreuje nowe spojrzenie na otaczający świat. Regularne ćwiczenia teatralne rozwijają wyobraźnię, pozwalają podejmować nowe wyzwania i integrują z grupą rówieśników. To doskonała mieszanka dobrej zabawy i rozwoju artystycznego.

KASKADERSTWO

Upadki, uderzenia, kopniaki - jak to zagrać, by nie zrobić krzywdy sobie i partnerowi? Najważniejsze jest bezpieczeństwo ale i dobra zabawa! Uczestnicy zagrają w scenie bójki!


ZAJĘCIA WOKALNE / EMISJA GŁOSU / DYCJKA

Praca nad najważniejszym narzędziem pracy aktora. Praca nad piosenką solową, grupową a także teatralne tricki czyli jak szeptać, by słyszał Cię ostatni rząd widzów?

 


LALKA / KOSTIUM / REKWIZYT

Jak pracować na scenie z przedmiotem? Ożywianie przedmiotu to nie tylko świetna zabawa, ale i ważna umiejętność każdego aktora.

 

IMPROWIZACJA

Nauka w Szkole Impro to kursy początkowe, wprowadzające w świat improwizacji, pokazujące szerokie spektrum tej sztuki, która jest i artystyczne i przydające się w codziennym życiu. Na początku poznajmy podstawy, zasady, uczymy się tego, czego nie uczyli nas w szkołach – tworzenia czegoś razem.

KTO UCZY?

Zawodowi aktorzy współpracujący z Teatrem Żelaznym - doświadczeni scenicznie i pedagogicznie :)

- Marta Marzęcka-Wiśniewska

- Piotr Wiśniewski

- Małgorzata Krzysica

- Anna Wesołowska

- Marta Skóra

Joanna Dolata


TERMINY

- TURNUS I  17-21 sierpnia (9:00-15:00)

- TURNUS II  24-28 sierpnia  (9:00-15:00)


ZAPISY:

Tel: 792 799 847

koordynacja@teatrzelazny.pl

 

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice