Koncert charytatywny TVS – Uwierzyć w siebie!

19 lipca 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Miasto na luzie

Chcesz usłyszeć szlagierowe gwiazdy na żywo i pomóc potrzebującym? Weź udział w koncercie charytatywnym TVS „Uwierzyć w siebie”. Na scenie Jacek Silski, Grzegorz Poloczek i inni. Sprawdź szczegóły.

Koncert charytatywny TVS „Uwierzyć w siebie” to okazja do posłuchania najlepszej, szlagierowej muzyki, jak również niesienia pomocy tym, którzy tego najbardziej potrzebują. Już 4 października Górnośląskie Centrum Kultury im. Krystyny Bochenek rozbrzmi szlagierowymi hitami.
Sprawdź szczegóły i dołącz do wydarzenia!

Pomaganie z muzyką
Fundacja TVS od lat niesie pomoc potrzebującym i wspiera młodych ludzi w rozwoju pasji i talentów. Również tym razem dochód ze sprzedaży cegiełek zostanie przeznaczony na rzecz podopiecznych Fundacji TVS.

Cegiełki w cenie 45 zł dostępne są do nabycia w siedzibie Telewizji TVS (Plac Grunwaldzki 12, Katowice) oraz na stronie internetowej www.tvs.pl/sklep.

Koncert charytatywny TVS
Koncert odbędzie się 4 października w Górnośląskim Centrum Kultury im. Krystyny Bochenek (Plac Sejmu Śląskiego 2, Katowice).
Głęboka wiara w wyjątkowy potencjał drugiego człowieka oraz misja budowania pozytywnego, wielowymiarowego obrazu siebie wśród osób znajdujących się w potrzebie to niezwykłe marzenie, które przekłada się na realne działania podejmowane przez Wolontariuszy Fundacji TVS – mówi Małgorzata Piechoczek, Dyrektor TVS. – Podczas wielu lat pracy charytatywnej mieliśmy zaszczyt poznać ludzi, którzy z różnych przyczyn znaleźli się na życiowym zakręcie. Ich historie były wzruszające i dramatyczne.
Zauważyliśmy, że w swojej niejednorodności, miały wspólny mianownik: towarzyszył im dojmujący brak poczucia własnej wartości oraz brak nadziei w przychylność drugiego człowieka –
kontynuuje Dyrektor TVS. – Stąd pomysł na organizację niezwykłego koncertu charytatywny pod hasłem „Uwierzyć w siebie”.

Wydarzenie będzie rejestrowane telewizyjnie.

Kto zagra?

Bernadeta Kowalska
Sama jestem babcią niepełnosprawnej wnuczki. Julka cierpi na SMA. Od początku mojej drogi muzycznej spotykam dzieci, które są dla mnie szczególnie dotknięte przez los – tłumaczy swój udział w koncercie Bernadeta Kowalska. – Uważam, że każdego z nas może to spotkać – tak jak ja właśnie tego doświadczyłam, jako babcia niepełnosprawnej wnuczki.
- Myślę, że skoro nam było pisane być zdrowym, to też nam jest pisane, żeby wykorzystać swoje talenty, swoje zdrowie i pomagać tym, którzy tej pomocy potrzebują
(…) – kontynuuje artystka. – Jest nam dobrze z tym, że możemy kawałek swojego serca i pomocy oddać po to, żeby było troszeczkę lepiej, żeby można się było leczyć i rehabilitować.

Mat. nadesłany

 

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice