„Jutro będziemy szczęśliwi” na wielkim ekranie w Parku Słupna!

17 sierpnia 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Miasto na luzie

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Patrycja Paczyńska-Jasińska, autorka bloga Se Točí, po raz trzeci zapraszają na filmowe leżakowanie w Parku Słupna. Tym razem na wielkim ekranie pod chmurką obejrzymy francuski komediodramat „Jutro będziemy szczęśliwi” w reżyserii Hugo Gélin.

To wzruszający komediodramat o nieodpowiedzialnej matce, która porzuca dziecko, o beztroskim ojcu, który musi się nim zająć.

Mat. ITVM.PL

Samuel uwielbia swoje życie na Lazurowym Wybrzeżu – bez trosk, bez zobowiązań, z fajnymi ludźmi i lekką pracą. Ale pewnego dnia zjawia się u niego Kristin – przelotna sympatia – która zostawia mu kilkumiesięczne dziecko, Glorię. Jego córkę! Samuel, przerażony i zupełnie nieprzygotowany do roli ojca, leci do Londynu, by odnaleźć kobietę i oddać jej małą. Bez powodzenia… 8 lat później, kiedy Samuel i Gloria ułożyli sobie życie w Londynie i są nierozłączni, pojawia się Kristin, która chce odzyskać córkę…

To zabawna i wzruszająca opowieść o miłości, która wszystko stawia na głowie i o szczęściu, które spada jak grom z jasnego nieba.

23 sierpnia, godz. 21, Park Słupna. Wstęp wolny!

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice