Hubertus Wake & Fan - szalona sobota na plaży!

01 sierpnia 2020

Drukuj artykuł
Kategoria:
Miasto na luzie

W sobotę na Hubertus Wake & Fun zapowiada się niezła impreza taneczna. Początek wydarzenia o godzinie 16:00. Serdecznie zapraszamy!

Kolektyw Electronic Generation po 8 długich miesiącach czekania powraca! Tym razem z projektem letnim, plenerowym, podczas którego będą prezentować różne gatunki muzyczne.

Pierwsze wydarzenie w tym roku odbędzie się w doskonałej lokalizacji na kąpielisku Hubertus Wake & Fun, zlokalizowanym na pograniczu trzech miast Sosnowca, Mysłowic i Katowic. Scena zlokalizowana będzie tuż przy plaży, co będzie miało jeszcze większe znaczenie podczas zachodzącego słońca.

O najwykwintniejsze bity zadba żywa legenda polskiej sceny klubowej, jeden z najbardziej uwielbianych artystów - Dj Matys a wraz z nim, pojawi się drugi gość specjalny, który na naszym poprzednim wydarzeniu wywrócił Kamienice do góry nogami, nie kto inny tylko Michał Lazar!

Line up uzupełniają niezawodni rezydenci w składzie Blend, Dasu i Pablo. Wydarzenie zaplanowane jest w samym środku lata, 1 sierpnia, rozpocznie się już o 16 i potrwa do późnych godzin nocnych. Serdecznie zapraszamy! Obecność obowiązkowa!

Organizatorzy: Hubertus Wake & Fun, Electronic Generation

Nazwa imprezy: SUMMER SOUNDS pres. MATYS & LAZAR

Miejsce: Hubertus Wake & Fun. Ul. Szabelnia Mysłowice

Data: 1.08.2020

Godzina: 16-1?

Wstęp: 15 zł

Muzyka: Trance, House, Progressive, Techno, Classic

Line up:
Dj Matys
Michał Lazar
Dj Blend
Dasu
Pablo

Bilety, dojazd, teren wydarzenia:

Bilety do nabycia w przedsprzedaży na stronie: www.kupbilecik.pl

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice