Filmowe leżakowanie: "I znowu zgrzeszyliśmy dobry Boże!"

22 lipca 2020

Drukuj artykuł
Kategoria:
Miasto na luzie

To już tradycja aby w okresie wakacyjnym wspólnie rozsiąść się wygodnie w leżakach i delektować się kinem na najwyższym poziomie w Parku Słupna. Serdecznie zapraszamy na bezpłatny seans filmowy w ramach naszego cyklu filmowego leżakowania. Tym razem wyświetlimy francuską komedię w reżyserii Philippe de Chauveron, "I znowu zgrzeszyliśmy dobry Boże!".

Błogosławieni cierpliwi, którzy czekali na powrót niecodziennej rodziny znad Sekwany. Christian Clavier i spółka znów rozbawią nas do łez w kontynuacji hitu „Za jakie grzechy, dobry Boże?”. Twórcy jednej z najbardziej kasowych francuskich komedii ostatnich lat nie wzięli sobie do serca mocnego postanowienia poprawy. Dla widowni to bardzo dobra nowina.

Tym razem nie ma mowy o małżeństwach i rozwodach. Gorzej – pary młode z poprzedniej części będą chciały opuścić Francję. Jak daleko posuną się teściowie, by zatrzymać ich w kraju? Religia, tożsamość i narodowe stereotypy znów trafią na ołtarz krytyki, a państwo Verneuil i inni zostaną wyspowiadani na ekranie z małych i dużych grzechów. Więcej kłopotów, więcej kontrowersji, więcej… zabawy!

Zgarniaj rodzinę, przyjaciół i ekipę. Widzimy się 24 lipca (piątek) o godz. 21:30!

Wstęp bezpłatny!!!

Info: MOSiR Mysłowice

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice