Emil Blant - "Leń 24h" - Premiera teledysku!

15 lipca 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Miasto na luzie

Emil Blant przedstawia teledysk do singla "Leń 24h". Piosenka zapowiada debiutancki solowy album artysty, który ukaże się we wrześniu 2019 r. Za relizację i produkcję teledysku odpowiada ekipa CamShotOrNot. Zdjęcia powstały w egzotycznych zakątkach świata oraz w 5gStudio. Gościnnie w utworze udzieliła się wokalnie Sonia Kopeć z Holly Blue, a na gitarze zagrał Artur Szmer.

Płyta pt. "Emil Blant - Łowca Leni" to wybuchowa mieszanka hip-hopu, funka, elektroniki i rocka z zaczepnymi tekstami. Płytę w całości wyprodukował Emil w swoim 5gStudio, a miksem i masteringiem zajął się GRRRACZ.

Choć Emil debiutuje na scenie hip-hopowej, to  jako muzyk i producent na swoim koncie ma  już sześć płyt długogrających. Współpracował z zespołami The Marians, Gutierez, Holly Blue, dzielił wspólnie sceny z  Pearl Jam, Selah Sue, Fisz Emade, produkował numery z Eddie Stevensem, klawiszowcem Moloko i Rosin Murphy. W 2019 powraca w całkowicie nowej odsłonie.

Zapraszamy

TELEDYSK  :   YOUTUBE

Pobierz MP3 : WETRANSFER

Posłuchaj :      SOUNDCLOUD

Connect with Emil Blant:
Facebook  Instagram SOUNDCLOUD

 

Mat. nadesłany

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice