Eksplozja Kolorów ponownie w Mysłowicach!

20 sierpnia 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Miasto na luzie

Najbardziej kolorowa impreza zawita ponownie do Mysłowic!  Widzimy się już 31 sierpnia 2019 r. na Kąpielisku Hubertus ul. Szabelnia 17 w Mysłowicach! Start o 15:00.
WSTĘP BEZPŁATNY!!!

Wyrzut Kolorów co godzinę!  Będzie mnóstwo atrakcji:  konkursy z nagrodami i wiele innych!  Szczegóły będziemy podawać na bieżąco!

Nie może Was tam zabraknąć! Pamiętajcie, im więcej ludzi tym więcej zabawy, dlatego zaproś swoich znajomych.

◾️ Czym jest Eksplozja Kolorów?

To popularna zabawa polega na wyrzucaniu w górę przez tysiące ludzi Kolorów Holi, które tworzą wielką barwną chmurę! Całe wydarzenie wypełnia atmosfera wiecznej wesołości. Młodzi i starsi, wszyscy tańczą, śpiewają i bawią się, rzucając Kolory w powietrze! To idealne miejsce, aby się wyszaleć i zrobić niesamowite zdjęcia.

Jesteśmy pionierem kolorowych imprez w Polsce, zorganizowaliśmy kilkadziesiąt Festiwali Kolorów i kilkaset Eksplozji Kolorów na terenie całego kraju, uczestnicy co roku wracają, aby razem z nami się bawić i obsypywać Kolorami Holi.

◾️ Dla kogo?

Na Eksplozjach spotykamy najwięcej uczniów i studentów, ale wśród uczestników nie brakuje przedstawicieli żadnej grupy wiekowej ;)
Prawda jest taka, że niezależnie od wieku wszyscy świetnie się bawią wyrzucając kolory.

◾️ Bilety

Wstęp wolny!

◾️ Kolory Holi

Na wydarzeniu zapewniamy dostęp do 11 różnych Kolorów Holi. Wśród kolorów:
- żółty 
- pomarańczowy 
- czerwony 
- zielony 
- niebieski 
- fioletowy 
i wiele innych!

Kolory Holi to barwny, sypki puder, który jest przyjazny środowisku i bezpieczny dla zdrowia. Nie powoduje on podrażnień ani uczuleń, posiada odpowiednie certyfikaty UE. Dlatego przypominamy, że ze względu bezpieczeństwa nie można przynosić własnych kolorów innych niż "Kolory Holi". Nasze kolory łatwo zmywają się ze skóry i ubrań!

Kolory Holi będą dostępne na wydarzeniu w cenie:
1 kolor - 10 zł 
2 kolory - 15 zł 

◾️ Kontakt:

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących Eksplozji Kolorów prosimy o kontakt mailowy.

@: eksplozja@festiwalkolorow.pl

Źródło: FB

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice