Dzień Pluszowego Misia!

12 listopada 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Miasto na luzie

Od sześciu lat w listopadzie Fundacja Mam Marzenie organizuje zbiórkę nowych pluszowych maskotek, gier, zabawek oraz materiałów plastycznych dla małych pacjentów na szpitalnych oddziałach. Okazją do przeprowadzenia zbiórki jest obchodzony 25 listopada Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia. W Przedszkolu nr 5 zorganizowano zbiórkę, zwieńczeniem będą obchody Dnia Pluszowego Misia, osoby które chcą wesprzeć akcję proszone są o przekazywanie maskotek do kosza w holu przedszkola.

Udział w akcji mogą wziąć wszyscy: osoby prywatne, szkoły, firmy, instytucje państwowe. Ważne, aby zbierane był jedynie nowe maskotki, które mogą trafić na oddziały szpitalne. Używane maskotki, nawet uprane, nie będą mogły trafić do dzieci. Oprócz nowych maskotek można również przekazywać gry planszowe, książki oraz materiały plastyczne, które będą przez kolejny rok wykorzystywane na zajęciach plastycznych.

Mat. nadesłany

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice