Dni otwarte - Max Gym Mysłowice!

02 października 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Miasto na luzie

Nie czekaj do następnej wiosny lub do wyznaczenia sobie kolejnych postanowień noworocznych! Przyjdź do nas już 14 - 15 października i korzystaj z pełnej oferty naszego klubu całkowicie za darmo. Czeka na Was mnóstwo atrakcji i niespodzianek!

14 PAŹDZIERNIKA
Tego dnia, wszyscy wielbiciele zajęć grupowych będą mieli pole do popisu. Z okazji dni otwartych poszerzyliśmy nasz grafik fitness o dodatkowe zajęcia. Jak zwykle będzie mocno, przyjemnie i bardzo różnorodnie. Każdy znajdzie coś dla siebie!

17:30 – 18:30 SZTANGI – prowadzący: Piotr Głowacz
18:30 – 19:30  FAT BURNING prowadząca: Ola Mikuła
19:30 – 20:00 STRETCHING prowadząca: Ola Mikuła
20:00 – 21:00 ZUMBA prowadząca: Daria Powaga

Pierwszego dnia będziecie również mogli skorzystać z darmowych konsultacji naszych trenerów personalnych. Będą na Was czekać również smakołyki przygotowane przez firmę OLIMP SPORT NUTRITION oraz degustacja cateringu dietetycznego – więcej szczegółów wkrótce.

15 PAŹDZIERNIKA
Drugiego dnia, nasz grafik fitness również zostaje wzbogacony o dodatkowe zajęcia.

17:00 – 18:00 OBWODOWY – prowadzący: Piotr Głowacz
18:00 – 19:00 TABATA – prowadzący: Piotr Głowacz
19:00 – 20:00 JOGA – prowadząca: Ewelina
20:00 – 21:00 BOKS – prowadzący: Kamil Młodziński

Ponadto między godziną 16 a 20 będziecie mogli skorzystać z bezpłatnego badania na analizatorach składu ciała InBody. Firma InBody jest światowym pionierem technologii badań składu ciała i dbałości o zdrowie, a analizatory składu ciała stosujące metodę bioimpedancji elektrycznej wykorzystywane są w wielu dziedzinach medycyny, sportu i zdrowia. Badania i analizy składu ciała będą przeprowadzane dla  wszystkich zainteresowanych osób, które pojawią się w naszym klubie.

Ten dzień będzie charakteryzował się rywalizacją. Sprawdzimy waszą siłę i umiejętności! Dla każdej płci przygotowaliśmy po 3 konkurencje. Zawody zaczną się około godziny 16:30 pod okiem naszych WSZYSTKICH trenerów personalnych – stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo i profesjonalizm!

Liga damska:
• PLANK – polegać będzie  na tym aby jak najdłużej utrzymać prawidłową pozycję PLANK (deskę) - ćwiczenie izometryczne - podpór przodem na przedramionach.
• PODCIĄGANIE SZEROKIM CHWYTEM NA MASZYNIE – zrób jak największą ilość powtórzeń.
• PRZYSIAD Z KETTLEM – największa ilość powtórzeń = wygrana.


Liga męska:
• WIOŚLARZ – wyścig na 500 metrów.
• WYCISKANIE SZTANGI – leżąc - wykonaj jak największą liczbę powtórzeń z obciążeniem równym masie Twojego ciała.
• PRZYSIAD Z CIĘŻAREM - zrób jak największą liczbę prawidłowych powtórzeń.

Dla zwycięzców przygotowaliśmy nagrody ufundowane przez firmę OLIMP!
Zapisy w recepcji lub za pośrednictwem fanpage

Każda osoba, która w tych dniach podpisze z nami umowę, otrzyma od nas specjalny RABAT – 50% na pierwszą ratę! 

Przekonajcie się, że warto zostać u nas na dłużej! 
Czekamy na Was!
Do zobaczenia!

Materiał  nadesłany

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice