Designer Outlet Sosnowiec nagradza uczniów za świadectwa z czerwonym paskiem!

19 czerwca 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Miasto na luzie

Uczniowie, którzy w kończącym się roku szkolnym uzyskali bardzo dobre oceny i mogą pochwalić się świadectwem z czerwonym paskiem, otrzymają od Designer Outlet Sosnowiec wyróżnienie. W najbliższą środę podczas akcji „Masz pasek, zgarnij kasę” będą na nich czekały karty podarunkowe o wartości 50 zł.

W dniu zakończenia roku szkolnego 2018/2019, czyli w środę 19 czerwca, w godzinach od 18.00 do 20.00 uczniowie, którzy otrzymali świadectwo z czerwonym paskiem, mogą zgłaszać się do Designer Outlet Sosnowiec. W ramach akcji „Masz pasek, zgarnij kasę” otrzymają kartę podarunkową za bardzo dobre wyniki w nauce.


- Dla najlepszych uczniów przygotowaliśmy karty podarunkowe o wartości 50 zł do wykorzystania na zakupy w naszym centrum. W ten sposób chcemy pogratulować uczniom za ich zaangażowanie, zmotywować do dalszego osiągania tak wspaniałych wyników i umilić rozpoczęcie wakacji. W nagrodę za całoroczny trud będą mogli zacząć wakacyjną przygodę z wybranym przez siebie prezentem, dzięki karcie od Designer Outlet Sosnowiec – mówi Elżbieta Zygmunt, Marketing Manager Designer Outlet Sosnowiec.

Uczniowie uprawnieni do otrzymania kart podarunkowych muszą zabrać ze sobą świadectwo szkolne z czerwonym paskiem za rok szkolny 2018/2019 oraz pochodzącą z tej samej placówki edukacyjnej, ważną legitymację szkolną. W przypadku osób nieletnich, wymagana jest obecność rodzica lub opiekuna prawnego. Jedna osoba uprawniona jest do odbioru jednej karty. Ze świadectwem należy się zgłaszać do Punktu Informacji. Liczba nagród jest ograniczona – otrzyma je pierwsze 100 osób.
Informacje i szczegóły na ten temat można znaleźć na stronie

 

Nadesłane

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice