Pracownia COSY HOME - najwyższa jakość w dostępnej cenie!

10 lipca 2018

Drukuj artykuł
Kategoria:
Miasto na luzie

Mysłowicką pracownię COSY HOME mieszczącą się na ul. Równoległej 10B, już Państwo poznaliście. Ręcznie wykonane prace dekorują wiele okien i cieszą się coraz większą ilością zadowolonych klientów.
 
- Miło mi poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z firmą KORMAR z Jaworzna, mieszczącą się przy ulicy Chopina, mającą w ofercie stolarkę drzwiową oraz okienną, a także wszelkie akcesoria typu rolety zewnętrzne, parapet, bramy garażowe i moskitiery - mówi pani Barbara, właścicielka COSY HOME.
 

Firma kompleksowo obsługuje klientów we wszystko co związane z oknem, od wymiany, naprawy po moskitiery, plisy, żaluzje drewniane, rolety rzymskie, karnisze i inne osłony okienne oraz firany, zasłony, tkaniny dekoracyjne.  Wykonuję również nietypowe zlecenia typu obszycie abażurów, poduszki na huśtawki, narzuty na kanapy, obrusy, poduchy itp.
 
Lato już króluje, coraz więcej słonecznych dni, więc zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i 10% zniżki do końca lipca bieżącego roku na przysłony, dekoracje okienne, żaluzje drewniane, karnisze, rolety rzymskie, zasłony i firany. A przy zamówieniu  stolarki w firmie KORMAR, do końca roku zniżki od 10% do 20% na dekoracje okienne.

W bogatej ofercie znajdują się najwyższej jakości kolekcje tkanin dekoracyjnych hiszpańskich, włoskich, niemieckich oraz rodzimych producentów. Przystępne ceny i szybka realizacja zamówień to kolejny atut COSY HOME!
 
Dojeżdżamy do domu klienta, by na miejscu dobrać odpowiednią dekorację i tkaniny do wnętrza, aby Państwa dom stał się przytulny, niepowtarzalny i intymny - zapewnia właścicielka firmy.
 
Zapraszam na fan page COSY HOME!

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice