Bonusowe bilety od mPay w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu!

16 września 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Miasto na luzie

Dostawca aplikacji mobilnej mPay organizuje akcję w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Na jej uczestników czekają bonusowe środki, które mogą przeznaczyć na zakup biletów komunikacji miejskiej.

System mPay to jeden z oficjalnych kanałów sprzedaży biletów komunikacji miejskiej na obszarze Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii, które są dostępne w darmowej aplikacji na telefony komórkowe. Firma aktywnie uczestniczy też w obchodach tegorocznej edycji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, organizując akcję „Bądź EKO i wybieraj mobilne bilety komunikacji miejskiej”. Jej celem jest przypomnienie pasażerom, że bezgotówkowe rozwiązania płatnicze to nie tylko wygoda, ale także sposób na dbanie o środowisko naturalne. Akcja ma ponadto zachęcić kierowców do pozostawienia swoich aut na parkingach i wypróbowania podróży środkami komunikacji miejskiej.

Zasady akcji „Bądź EKO i wybieraj mobilne bilety komunikacji miejskiej”

Każdy, kto pomiędzy 16 a 22 września 2019 r. dołączy do mPay, będzie mógł skorzystać ze specjalnego kodu promocyjnego: „EKO2019”. Wpisanie go w aplikacji mobilnej podczas rejestracji pozwoli na otrzymanie zasilenia elektronicznej portmonetki mPay o wartości 5 zł. Uzyskane w ten sposób środki będzie można przeznaczyć na zakup biletów komunikacji miejskiej.

„Bądź EKO i wybieraj mobilne bilety komunikacji miejskiej” jest oficjalną akcją zarejestrowną
na stronie Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, dostępnej pod adresem
www.mobilityweek.eu. Dodatkowe informacje na temat aplikacji mobilnej oraz regulamin akcji
można znaleźć na stronie internetowej mPay.

Aplikacja mPay jest darmowa i dostępna na telefony z systemami Android oraz iOS. Żeby ją
pobrać, wystarczy w sklepie z aplikacjami wpisać „mPay płatności mobilne”. Innym
sposobem jest uruchomienie w telefonie przeglądarki internetowej i wpisanie w niej adresu
app.mpay.pl.

Mat. nadesłany

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice