Aktywny weekend dla mężczyzn i kobiet

07 kwietnia 2018

Drukuj artykuł
Kategoria:
Miasto na luzie

Sobota i niedziela w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach zapowiadają się bardzo atrakcyjnie. Dziś i jutro Targi Budowlane DOM i OTOCZENIE. W niedzielny wieczór wydarzenie artystyczne ONI/ONE Kobietom. Partnerem obu wydarzeń będą markety Stobud Fachowy Sąsiad. 

Targi Budowlane odbędą się już po raz czwarty. Miejsce to Międzynarodowe Centrum Kongresowe obok Spodka. Podczas tej edycji wiele nowych, dotąd nie prezentowanych materiałów, urządzeń, technologii. Targi dają możliwość bezpośredniego kontaktu, rozmowy z fachowcem i uzyskania porady. To również dobra okazja by zapoznać się z najnowszymi trendami w budownictwie.

Podczas najbliższej edycji naszej imprezy Stowarzyszenie Specjalistów Robót Wykończeniowych wykona mozaikę kultowego obiektu. Spodek znajdzie się na makiecie o powierzchni 1m2. Bedzie to mozaika przygotowana ze specjalnie przyciętych, niewielkich kawałków płytek. Zostanie ona przekazana Obiektowi, a następnie zasili licytację WOŚP. Właśnie przy SSRW będzie zlokalizowane stoisko dobrze znanego mieszkańcom Mysłowic marketu Stobud. Fachowe porady, nowości produktowe, promocje. To wszystko czeka na was podczas Targów Budowlanych, w sobotę i niedzielę od 10 do 17.

Natomiast w niedzielę w katowickim MCK odbędzie się wyjątkowy koncert w 100-lecie praw kobiet w Polsce ONE / ONI KOBIETOM. Koncerty, spotkania i wykłady z wyjątkowymi kobietami na 100-lecie uzyskania praw wyborczych przez kobiety w Polsce.

Na scenie głównej wystąpią: JULIA MARCELL, ANITA LIPNICKA, ORGANEK oraz KRZYSZTOF ZALEWSKI
Koncertom towarzyszyć będą wykłady i spotkania z wyjątkowymi kobietami, wystawy fotografii i obrazów poświęcone problematyce kobiecej oraz punkty informacyjno-konsultacyjne, prowadzone przez organizacje pozarządowe. Mamom zapewniamy strefę przyjazną dzieciom z animacjami. Bilet w cenie 99 zł.

Jednym z partnerów imprezy jest marka STOBUD. Podczas trwania wydarzenia będzie można wziąć udział w konkursie. Do wygrania kurtka marki Hi-Tec oraz bony do marketu. Więcej o konkursie na profilu facebookowym: https://www.facebook.com/fachowysasiad/

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice