Absurdy z Jaworzna cd.!

15 września 2020

Drukuj artykuł
Kategoria:
Miasto na luzie

Jak wiemy w ostatnim czasie w skate parku w dzielnicy Wesoła doszło do dewastacji. Wyrywane znaki, niszczone kosze na śmieci, pomalowane farbami tablice informacyjne, dewastowane ławki. Prezydent Dariusz Wójtowicz zaapelował do mieszkańców o czujność i ewentualną interwencję, gdy są oni świadkami takich zachowań.

To nie spodobało się pismakom z gazety Co Tydzień i w swoim tygodniku odwracają kota ogonem pisząc, że to co wydarzyło się w skate parku to wina źle wykonanej pracy wykonawcy, i że wykonawca ułatwia zadanie wandalom.

Zapytaliśmy o to w Wydziale Urzędu odpowiedzialnego za nadzór nad inwestycją i otrzymaliśmy szybką odpowiedź. Zniszczenia w skate parku są wynikiem złego użytkowania i dewastacji. Wszystkie zgłoszenia związane z ewentualną naprawą gwarancyjną są przekazywane wykonawcy, który każdorazowo je wykonuje.

Wyrwanie znaku, mechaniczne zniszczenie ławki, uszkodzenie kosza, malowanie farbami po elementach skate parku czy chociażby kradzież kratki wentylacyjnej to nie wady, za które odpowiada wykonawca tylko celowa działalność człowieka.

My dołączamy się do apelu prezydenta i prosimy Was o czujność, a poniżej przesyłamy zdjęcia, po obejrzeniu których sami wyciągniecie wnioski.

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice