+ Cztery Łapy!

18 września 2018

Drukuj artykuł
Kategoria:
Miasto na luzie

W sobotę 15 września wolontariusze mysłowickiego Schroniska dla bezdomnych zwierząt wraz ze swoimi podopiecznymi uczestniczyli w Pikniku Rodzinnym + Cztery Łapy, który odbył się w Katowicach. To cudowna impreza z mnóstwem psiolubnych ludzi i rozmerdanych ogonków.

Schroniskowe pluszaki wystartowały także w dogtrekkingowej "Grze Miejskiej" pokazując się z jak najlepszej strony. Cała trójka : Aria, Edik i Czart udowodnili, że życie za kratami nie czyni ich gorszymi a wręcz przeciwnie, doskonale poradzili sobie w towarzystwie mnóstwa innych psiaków jak również rozkochali w sobie wiele człowieczych serc. Pracownicy i wolontariusze są dumni, że mają w schronisku tak genialne, otwarte i przyjazne psie serducha.

Źródło: https://www.facebook.com/schroniskomyslowice/?hc_ref=ARTrFj0VZUp70TOmmol7iMApiAdo4l93n6AOTOCE_ZtPQ8IvuGGq3bboLHKpVCWM9h8&fref=nf&__xts__[0]=68.ARB9DcKy030ZiiqkRrpdDcnB4oemkMnSaK0BrpHyyyuat_7zpewP4eEhCPqPJRF8EDEKoCdmpAKpNTPlmuDEJ-luHZK4E0FHjk3Qe4G05pREfPAb3um2yATmu5OQSG51Zc_cw2m0-ifoWB3msxF_NEMjlxKOGLAZyi5DsQaZXKDoaW7wCtjGsQ&__tn__=kC-R

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Zapalona działkowiczka.

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice