Zespół Szkół Specjalnych im. Janusza Korczaka zagra dla WOŚP!

04 stycznia 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Kultura i Edukacja

Tradycyjnie, jak co roku, szkoła włącza się do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem grają dla „Dzieci małych i bez focha na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych”.

11 stycznia w naszej szkole odbędzie się więc WIELKA LICYTACJA połączona z kiermaszem i okraszona występami naszych uczniów. Tym razem na aukcję wystawione zostaną przedmioty związane z WOŚP: 2 koszulki (rozmiar M) i jedna dziecięca w rozmiarze 122-128, kalendarz trójdzielny, kalendarz książkowy, ramki na tablice rejestracyjne oraz magnesy na lodówkę i breloczki do kluczy. Nie lada atrakcją będzie również miś – głośnik.

Zaczynamy o godzinie 10.00. Bardzo liczymy na Wasz udział. Zapraszamy też rodziców, opiekunów, babcie, dziadków, siostry, braci.
Do zobaczenia w piątek!
Sie ma!

Nadesłane

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice