Zaproszenie na spektakle!

29 maja 2020

Drukuj artykuł
Kategoria:
Kultura i Edukacja

Z przyjemnością informujemy, iż 12 czerwca Teatr Żelazny wznawia swoją działalność i za naszym pośrednictwem zaprasza mieszkańców Mysłowic i okolic na proponowane spektakle!

Oto czerwcowy repertuar:

SEKS DLA OPORNYCH

12.06 19:00

13.06 16:00 i 19:00

 

Małżeństwo postanawia wyjechać na weekend do eksluzywnego hotelu, by ożywić swój związek. Biorą ze sobą egzemplarz popularnego poradnika małżeńskiego pt. „Sex dla opornych”.

Jak mąż przyzwyczajony do wizerunku poczciwej żony i kochającej matki zareaguje na widok tejże cedzącej niecenzuralne słowa i odzianej w strój tzw. dominy rodem z filmu dla dorosłych? Co kryje się pod powierzchnią weekendu, który ma przywrócić małżonkom dawny wigor i pożądanie?

 

Kolejne gry i zabawy pary są pretekstem do głębokiej rozmowy  w poszukiwaniu tego, co łączy i niwelowaniu tego, co dzieli.

 

bilety

45 /40 zł

Kup bilet na:

www.teatrzelazny.pl/repertuar

 

Reżyseria: Piotr Wiśniewski

Obsada: Marta Marzęcka-Wiśniewska, Dariusz Wiktorowicz


SHIRLEY VALENTINE

19.06, 18:00

20.06, 19:00

21.06, 15:30

Legendarny spektakl Willy’ego Russell’a, byłego fryzjera, który słuchając zwierzeń, zgłębił tajniki kobiecej duszy.

Hit teatralny w wykonaniu Anny Kadulskiej, w humorystyczny sposób opowiada historię kury domowej, która zajmując się domem i gotując mężowi sadzone z kartoflami zapomniała o własnych marzeniach. Jedyną jej powierniczką jest kuchenna ściana, z którą rozmawia. Pewnego dnia dostaje od przyjaciółki zaproszenie na dwutygodniowy urlop do Grecji. Propozycja wydaje się abstrakcyjna i niemożliwa do zrealizowania, czy wyjedzie wbrew woli męża?

 

Reżyseria i scenografia: Piotr Wiśniewski

Wystepuje: Anna Kadulska

Bilety 35/40 zł


ŚCIANA

26.06, 19:00

27.06, 16:00

28.06, 16:00


Brawurowa komedia w reżyserii Artura Barcisia

Czterdziestopięcioletni Jacek, kawaler z Mokotowa, agent nieruchomości chce wypłacić pieniądze w banku. Z pozoru zwykła sytuacja, staje się bardzo niecodzienną, gdyż pracownicy banku, rozpoczynają dochodzenie, czy aby ich klient nie ma za dużo pieniędzy...  Bohater dowiaduje się, że polski bank został wykupiony przez indyjską grupę kapitałową i on sam podlega już nie polskiemu, a indyjskiemu ustawodawstwu.

Traktowany jak przestępca z racji na „wysoki współczynnik awansu społecznego” uczestniczy w serii coraz bardziej surrealistycznych, momentami przezabawnych i dziwacznych sytuacji, które prowokują go do skrajnie różnych emocji, od zniecierpliwienia, przez furię, po zobojętnienie. Bawi do rozpuku śmiały, ostry jak brzytwa i surrealistyczny humor rodem z Monty Pythona.

 

Reżyseria: Artur Barciś

Występują: Paweł Okraska

Bogumiła Murzyńska

Małgorzata Gadecka

Marta Marzęcka-Wiśniewska

Piotr Wiśniewski

czas trwania: 90 min

 

bilety

55 zł

 

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice