Zapraszamy na dni otwarte w "Dwójce"!

23 kwietnia 2014

Drukuj artykuł
Kategoria:
Kultura i Edukacja

28 kwietnia (poniedziałek) w godz. 9.00 - 15.00 nauczyciele i uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Śląskich w Mysłowicach serdecznie zapraszają uczniów klas trzecich gimnazjum wraz z opiekunami do udziału w Dniu Otwartym II LO.

W czasie wizyty młodzież będzie miała możliwość zwiedzić sale lekcyjne, poznać nauczycieli i obecnych uczniów szkoły oraz zobaczyć, że dzięki dużemu zaangażowaniu kadry lekcje to nie tylko nauka trudnych pojęć i przyswajanie nie zawsze jasnych treści, ale także dobra zabawa i miła atmosfera!

W  tym dniu szkoła zamierza pokazać od zupełnie innej strony naukę na zajęciach z matematyki, języków obcych oraz nauk przyrodniczych. Na scenie będzie można zobaczyć młodych aktorów szkoły w przedstawieniu z dużą dozą śmiechu oraz ukoić nerwy po egzaminie gimnazjalnym czytając dzieła znanych i lubianych pisarzy w Kawiarence Poetyckiej.

Dla amatorów bardziej dynamicznej akcji przygotowane są pokazy fitness oraz demonstracje techniki sztuk walki. Po tak mile spędzonym czasie można będzie posłuchać zespołu DRUNKED oraz posilić się kiełbaską z grilla.

Zapraszamy 28 kwietnia 2014  o godz. 9:00!

materiały: M. Wawrzyniuk, II LO

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice