Z wizytą na próbie nowego kawałka Myslovitz!

24 kwietnia 2020

Drukuj artykuł
Kategoria:
Kultura i Edukacja

Jeśli chcielibyście zobaczyć, jak zespół Myslovitz pracuje przy nowej płycie, to nadarza się niepowtarzalna okazja, bo teraz możecie zajrzeć do ich sali prób i posłuchać roboczej wersji jednej z najnowszych piosenek.

Na Facebookowym profilu grupy i w serwisie Youtube pojawiło się właśnie nagranie w systemie kamer 360, prosto z mysłowickiej sali prób popularnego zespołu. Zobaczcie sami.

– Dzięki wirtualnej rzeczywistości widzowie mogą być naprawdę blisko, co wydaje się bardzo cenne, szczególnie w tym trudnym czasie. Dlatego jako Myslovitz nie mieliśmy wątpliwości, że chcemy w tym wziąć udział. Postanowiliśmy bardzo spontanicznie zagrać live jeden z utworów, który znajdzie się na nowej płycie, nad którą już jakiś czas pracujemy. Jest jeszcze bez polskiego tekstu, ponieważ cały czas jest dopieszczany – mówi Jacek „Jaca”  Kuderski, basista zespołu Myslovitz.

Projekt Looking for Light powstał, aby umożliwić wejście do intymnego świata artystów: muzyków, filmowców, tancerzy. Wykorzystuje możliwości, jakie daje technologia nagrań w systemie kamer 360 3D. Jego realizacją zajęła się para twórców wizualnych Megi i Michał Kopaniszynowie, którzy współpracują z jedną najstarszych firm projektujących i produkujących neony na Śląsku – NEON IRSA. Powstało kilka filmów z artystami ze Śląska, którzy zdecydowali się pokazać, jak wygląda ich proces twórczy na salach prób, w domach, na salach treningowych.

Źródło: ITVM

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice