Sznupek odwiedził przedszkolaków!

26 listopada 2018

Drukuj artykuł
Kategoria:
Kultura i Edukacja

Policjanci z Mysłowic, wraz ze „Sznupkiem”, spotkali się z przedszkolakami. Stróże prawa odwiedzili przedszkole "Motylek" przy ulicy Towarowej w Mysłowicach. Podczas pogadanki mundurowi przekazali najmłodszym podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa, a następnie zaprosili do komendy, gdzie dzieci mogły zobaczyć policyjne radiowozy.

Sympatyczny, mundurowy pluszak odwiedził dzisiaj najmłodszych mieszkańców Mysłowic. Policjanci w towarzystwie Sznupka spotkali się z dziećmi z przedszkola "Motylek". Spotkanie stało się okazją do rozmowy z przedszkolakami na temat ich bezpieczeństwa w trakcie drogi do przedszkola i podczas przedszkolnych wycieczek. Mundurowi tłumaczyli dzieciom, jak unikać zagrożeń i bezpiecznie poruszać się po drodze. Po krótkiej pogadance stróże prawa zaprosili dzieci do komendy, gdzie mogły z bliska przyjrzeć się policyjnym radiowozom i wyposażeniu.

Źródło: KMP Mysłowice

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice