Spotkanie opłatkowe w SP1

29 grudnia 2013

Drukuj artykuł
Kategoria:
Kultura i Edukacja

19 grudnia w Szkole Podstawowej nr 1 odbyło się spotkanie opłatkowe poprzedzone jasełkami, w których występowali uczniowie szkoły. Na spotkaniu nie zabrakło przedstawicieli władz samorządowych: prezydenta Edwarda Lasoka, wiceprezydenta Grzegorza Brzoski, Przewodniczącego Rady Miasta Grzegorza Łukaszka, radnych Rady Miasta – Wiesława Tomanka, Doroty Konieczny-Simela, Sebastiana Roncoszka, Damiana Sojki, radnych osiedlowych – Bożeny Pakuła i Tadeusza Olszaka. Wśród zaproszonych gości był także ks. Rafał Ryszka oraz Przewodniczący Rady Rodziców Zbigniew Jeż. Pozostałymi widzami podczas jasełek byli rodzice uczniów, w tym członkowie Rady Rodziców.

Występ dzieci był bardzo dobry, a co podkreślił dyrektor Piotr Kasperski – nie było to ich pierwsze przedstawienie. Znakomicie przygotowane przez Annę Piórkowską, Martę Jurczak i Sylwię Demitraszek wystąpiły już w tym roku kilkakrotnie.

Po spotkaniu był czas na życzenia i wspólne podzielenie się opłatkiem gości i grona pedagogicznego. Życząc sobie samych wspaniałych chwil i szczęśliwego nowego roku zasiedli do uroczystego wigilijnego posiłku. W tak miłej atmosferze zamknięto rok 2013, by z pasją i energią spotkać się już w styczniu.

O Autorze

Joanna Frysztacka

Na co dzień spełnia się zawodowo od ponad 8 lat w zakresie szeroko pojętej promocji i marketingu. Po pracy aktywnie uczestniczy w życiu miasta prowadząc portal Myslowice.net. Niejednokrotnie wyróżniana za działalność oraz wspieranie miejskich inicjatyw.

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice