Rodzinne Warsztaty Świąteczne w MOK

14 grudnia 2020

Drukuj artykuł
Kategoria:
Kultura i Edukacja

Rodzinne Warsztaty Świąteczne są już MOK'ową tradycją W tym roku, mimo trudnej sytuacji warsztaty odbędą się w trybie on-line!

Już ruszyły Rodzinne Warsztaty Świąteczne organizowane Mysłowicki Ośrodek Kultury. Kreatywne zabawy świąteczne przygotowane są tak, aby dorośli wraz z pociechami mogli działać wspólnie i cieszyć się z własnoręcznie wykonanych ozdób i upominków. Spotkania odbywają się w trybie online, odziwo jest to korzystniejsze, ponieważ w spotkaniu może uczestniczyć nieograniczona liczba osób. Przy zajęciach stacjonarnych była ona ograniczona. Jakie ozdoby można wykonać?

Gwiazdę Betlejemską z pianki kreatywnej, Magiczne gwiazdki sznurkowe i Choinka z wełny, Bombka z pianki brokatowej, Bałwanki i Renifery z filcu, ozdoby "Jak za dawnych lat" łańcuchy z kolorowego papieru i słomek, malowane orzechy, cukierki, watę imitującą śnieg, gwiazdy ze stłuczonych bombek, szklane bombki, Gwiazdy z papieru, pieczenie i dekorowanie pierników. Więcej szczegółów o warsztatach znajdziecie w linku do wydarzenia poniżej.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału!

Źródło: Rodzinne Warsztaty Świąteczne

O Autorze

Redakcja

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice