Premiera książki Kariny Krawczyk!

10 czerwca 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Kultura i Edukacja

„Nazywam się Milion” – porywający kryminał z historią w tle - to trzecia książka Kariny Krawczyk, która 4 czerwca ukazała się na rynku. Data premiery nie została wybrana przypadkowo. Jak mówi autorka, książkę zadedykowała „wszystkim walczącym o wolność”, dla uczczenia 30 rocznicy odzyskania przez Polskę pełnej wolności.

Krótki opis fabuły:

W świecie, gdzie dane jest ci wszystko, jednym kliknięciem, cała wiedza podana na tacy… Tracisz pamięć. Wszystko co potrafisz, to pisać i czytać. Nikt cię nie zna, nikt cię nie szuka. Gdzie pójść? W co wierzyć? Komu ufać? 

Pascal Kirski, komisarz lubelskiej policji właśnie wrócił ze szpitala i rzucił się w wir walki w gangiem narkotykowym, intensywnie działającym na terenie całej Polski. Niemal codziennie kraj obiega informacja o kolejnych młodych ofiarach dopalaczy. Jednocześnie w szpitalu psychiatrycznym przebywa cierpiąca na amnezję kobieta, która prosi Kirskiego o pomoc w odnalezieniu swojej tożsamości. Czy targany emocjami oraz własną ambicją policjant wygra wyścig z szefem mafii? Kim jest tajemnicza dziewczyna, słysząca głosy z przeszłości?

Powieść jest kryminałem historycznym, którego akcja dzieje się w Polsce i sięga XX i XXI wieku a wszystko otoczone polską polityką. Dedykacja w książce jest następująca: "Wszystkim walczącym o wolność". To jest książka o walce, życiu i pragnieniu wolności.

Książkę można nabyć w dobrych księgarniach w całej Polsce, w Wydawnictwie Dlaczemu  - www.sklep.dlaczemu.pl, przez stronę autorki www.karinakrawczyk.pl  oraz szerokiej sieci sprzedaży Internetowej, m.in.  empik.com.

Autorka jest nauczycielem przedmiotów zawodowych oraz recenzentem, prowadzi blog mocnaherbata.pl.  Ma na koncie dwie wcześniejsze powieści:  "Tajemnica Boga" i "Pułapka pożądania", które promuje, jako „sposób na spełnianie marzeń”.

Wiecej   na stronie :   www.karinakrawczyk.pl

Mat. nadesłany

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice