Kultura i Edukacja (2626)
glosuj_na_candy_girl.jpg

Głosuj na Candy Girl!

Basia Hetmańska, znana w Polsce jako Candy Girl wystąpi ze swoim utworem Lick It na Bydgoszcz Hit Festiwal. Już teraz można oddać głos na wokalistkę pochodzącą z Mysłowic. Wystarczy wysłać sms o tresci 14 pod numer 7350. (Dariusz Wójtowicz)

12 sie 2010 0 Więcej...
jacek_mikolajczak_powraca_jako_rhobar_iii_w_gothic_4.jpg

Jacek Mikołajczak powraca jako Rhobar III w GOTHIC 4

Aktor Jacek Mikołajczak powraca w najnowszej odsłonie serii Gothic, uznawaną za jedną z najlepszych gier na świecie. Mysłowiczanin wcieli się oczywiście w głównego bohatera trzech pierwszych części gry (słynnego Bezimiennego), który w najnowszej odsłonie jest królem tyranem o imieniu…

11 sie 2010 0 Więcej...
hard_rocker_party.jpg

Hard Rocker Party

W dniach 25.09.2010 - 25.09.2010 w Miejskim Centrum Kultury w Mysłowicach odbędą się koncerty Lonewolf i Crystal Viper. Szczegóły w rozwinięciu newsa! (Marcel Sobota)

11 sie 2010 0 Więcej...
slaski_elementarz_trafi_do_myslowickich_szkol.jpg

ŚLĄSKI ELEMENTARZ TRAFI DO MYSŁOWICKICH SZKÓŁ

Mysłowickie koło Ruchu Autonomii Śląska we współpracy ze stowarzyszeniem Pro Loquela Silesiana rozpoczęło akcję wprowadzania wydanego niedawno Gōrnoślōnskigo ślabikŏrza (elementarza języka śląskiego) do mysłowickich szkół, bibliotek i instytucji kultury. (Marcel Sobota)

10 sie 2010 0 Więcej...
myslowice_wspominaja_z_rozrzewnieniem_off_festival.jpg

Mysłowice wspominają z rozrzewnieniem Off Festival

Kiedy Katowice szykują się do najazdu tysięcy fanów muzyki alternatywnej a w Mysłowicach pustki. - Kiedy był Off Festival, w mieście było tłoczno, a teraz jest cicho - żalą się mieszkańcy. (GRZEGORZ TOMCZEWSKI - GAZETA KATOWICE)

06 sie 2010 0 Więcej...
audycja_bez_nazwy_z_wakacyjna_przerwa.jpg

AUDYCJA BEZ NAZWY z wakacyjną przerwą

AUDYCJA BEZ NAZWY.. Z WAKACYJNĄ PRZERWĄ!! OD 1 SIERPNIA AUDYCJA BEZ NAZWY ZNIKA Z ANTENY RADIA MYSŁOWICE ABY UDAĆ SIĘ NA WAKACYJNĄ PRZERWĘ! WRACAMY 1 WRZEŚNIA!! Z JESZCZE LEPSZĄ, ZRÓŻNICOWANĄ MUZYKĄ! A W NASZYM STUDIU BĘDZIE JESZCZE WIĘCEJ GOŚCI NIŻ DOTYCHCZAS! DO ZOBACZENIA!!! :))))…

05 sie 2010 0 Więcej...
swoj_talent_dostrzeglem_w_liceum_-_wywiad_z_jackiem_mikolajczakiem.jpg

Swój talent dostrzegłem w liceum - wywiad z Jackiem Mikołajczakiem

Jacek Mikołajczak polski aktor teatralny, filmowy, telewizyjny i dubbingowy. Najbardziej znany z roli Bezimiennego w jednej z najsłynniejszych gier na świecie, serii Gothic. Jego głos można było usłyszeć również w wielu innych, wielkich produkcjach takich jak Mass Efect czy Wiedźmin. Niewielu…

02 sie 2010 0 Więcej...
iowa_super_soccer_-_jedzie_na_woodstock_.jpg

IOWA SUPER SOCCER - jedzie na WOODSTOCK !!!

Iowa Super Soccer zagra 1 sierpnia na Przystanku Woodstock. Na imprezę organizowaną przez Jurka Owsiaka dotarli dzięki konkursowi „Pokaż Swój Teledysk”. Startował tam videoclip do utworu „My World”. (Marcel Sobota)

26 lip 2010 0 Więcej...
koncert_off_kultura_old_wave_silver_samurai.jpg

Koncert off KulturA, Old wave, Silver Samurai

Zapraszamy na kolejny koncert w ramach akcji "Gramy Dla Powodzian". Tym razem odbędzie się na Rynku. Dołóż swoją cegiełkę i pomóż powodzianom z Mysłowic i Bierunia. off KulturA, Old wave, Silver Samurai! - 24 lipiec · 16:00 – 21:30 MCK Mysłowice- Rynek.

22 lip 2010 0 Więcej...
gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice