Otwarcie Strefy Chilloutu + Iowa Super Soccer / NIECH ŻYJE RYNEK!

15 maja 2019

Drukuj artykuł
Kategoria:
Kultura i Edukacja

Rusza Strefa Chilloutu na mysłowickim Rynku – miejska plaża, na której przez cały sezon letni będziemy mogli spędzić czas na leżaku, pod parasolem, w towarzystwie dobrej, chilloutowej muzyki. Otwarcie strefy już w czwartek 30 maja!

Na ten dzień zaplanowaliśmy dla Was wiele atrakcji. Startujemy już o godzinie 12:00 świętem baniek mydlanych – wraz z animatorami będziemy robić bańki zarówno małe, jak i te ogromne, na scenie w tym czasie pojawi się DJ, który będzie nam uprzyjemniał czas dobrą muzyką.

Ten wyjątkowy dzień zakończy koncert zespołu Iowa Super Soccer. Muzykę mysłowickiej grupy muzycznej grupy muzycznej określić można mianem indie popu, ich brzmienie to przede wszystkim melodyjne utwory z barwnymi, delikatnymi wokalami, inspirowane amerykańską sceną niezależną. Zespół ma na swoim koncie wiele sukcesów – występowali na takich festiwalach jak Opener, Globaltica, Ars Cameralis czy OFF Festival. Iowa Super Soccer została także laureatem hiszpańskiego festiwalu Pop Art w kategorii Objawienie Europejskie. Z tej okazji zagrała krótki koncert w Cáceres, mieście ubiegającym się o miano „Stolicy Kulturalnej Europy 2016 roku”.

Otwarcie Strefy Chilloutu to pierwsze w tym sezonie wydarzenie w ramach akcji NIECH ŻYJE RYNEK O kolejnych poinformujemy Was już wkrótce!

Źródło MOK Mysłowice

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice