Nowy sezon Klubu 100 Pociech!

15 września 2018

Drukuj artykuł
Kategoria:
Kultura i Edukacja

W sobotę 15 września rusza nowy sezon w Klubie dla dzieci i rodziców „100 Pociech”. Startujemy z bogatym programem, w którym znajdą się zarówno znane nam już zajęcia, jak i nowe propozycje.

Nie zabraknie zatem sensorycznej uciechy z brudzenia i muzycznych zabaw. Naszą ofertę wzbogacamy w tym sezonie o przygodę z językiem angielskim dla maluchów. Podczas otwarcia pani od angielskiego zaprezentuje metody nauki obcego języka wychodzące poza znane nam schematy: Mini Professor, Music & Nursery Rhymes i Story Sack. Nawet jeśli brzmi tajemniczo, to na zachętę…Dodatkowo przygotowujemy dla Was przepiękną wystawę „Drzewa” z wyd. Dwie Siostry. A wszystkiemu będą towarzyszyć zdrowe przekąski. Jeśli pogoda będzie nam sprzyjać, stworzymy na naszym zielonym podwórku rodzinną strefę relaksu.

Wstęp na dzień otwarty, zgodnie z założeniem, jest wolny. Prosimy jednak o wcześniejsze zapisy pod tel. 575 130 979. Zapraszamy gorąco. Poniżej znajdą Państwo także harmonogram spotkań w klubie 100 Pociech na najbliższe miesiące.

Źródło: MOK Mysłowice

O Autorze

Iwona Chajto

Mysłowiczanka z wyboru, dziennikarka społeczna zajmująca się sprawami miejskimi, ekologią i prawami zwierząt. Redaktor Naczelny Myslowice.net

Inne posty tego autora

gazeta_myslowicka logo-tvmyslowice